Honor Magic 6 ve Magic 6 Pro’nun kamera özellikleri sızdırıldı

Teknoloji dünyasında heyecanla beklenen bir olaya şahit oluyoruz. Çin merkezli teknoloji devi Honor, yarın Magic 6 serisi akıllı telefonlarını tanıtacak. Bu seri, teknoloji meraklılarının dikkatini çekmeyi başarıyor. Bugün ise, Honor Magic OS 8.0’ın Çin pazarına özel tanıtımı gerçekleştirilecek. Bu önemli lansmanlardan bir gün önce, ünlü teknoloji duyumcusu Digital Chat Station, Magic 6 ve Magic 6 Pro modellerinin kamera özellikleri hakkında bilgiler sızdırdı.

Sızdırılan bilgilere göre, Honor Magic 6 ve Magic 6 Pro, fotoğrafçılık odaklı amiral gemisi telefonlar olarak dikkat çekiyor. Standart Magic 6 modelinin 50 megapiksel ana kamera, 50 megapiksel ultra geniş açılı lens ve 2.5x optik zoom desteğine sahip 32 megapiksel telefoto kamera ile donatıldığı belirtiliyor. Diğer yandan, Magic 6 Pro modelinde ise 1/1.3 inç sensörlü 50 megapiksel ana kamera, 50 megapiksel ultra geniş açılı lens ve 1/1.49 inç sensörlü 180 megapiksel periskop telefoto kamera bulunuyor. Bu modelin de 2.5x optik zoom özelliğine sahip olduğu ifade ediliyor.

Honor Magic 6 ve Magic 6 Pro’nun kamera özellikleri sızdırıldı

Öte yandan, Porsche Design Studio ile iş birliği içinde tasarlanan özel bir versiyon olan Honor Magic 6 RSR modelinin kamera özellikleri hakkında henüz net bilgiler mevcut değil. Ancak, bu modelin dünyanın ilk bir inç OmniVision OV50K ana kamerasına sahip akıllı telefonu olabileceği söyleniyor. Ultra geniş açılı lens ve periskop telefoto kamera gibi özelliklerin bu modelde de bulunması bekleniyor, ancak detayları henüz açıklanmadı.

Raporlara göre, Honor Magic 6 serisi akıllı telefonlar 5,400mAh batarya kapasitesi ve 66W şarj desteği ile gelecek. Magic 6 Pro ve Magic 6 RSR modellerinde ise 5,600mAh batarya kapasitesi ve hem 88W kablolu hem de 66W kablosuz şarj desteği bulunacak. Ayrıca, tüm Magic 6 serisi telefonların Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile donatılacağı bildiriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir