Dişi Fatih Terim Demişlerdi, O Antrenör Konuştu

Bir maçta çekilen görüntüleriyle Fatih Terim’e benzetilen ve ‘Dişi Fatih Terim’ olarak anılan Antalya Büyükşehir Belediyespor Toroslar Basketbol’un Başantrenörü Selen Erdem gündem olan ve günlerce konuşulan videosunun hikayesini ‘Spor Arena’ kanalında anlattı.

Antalya Büyükşehir Belediyespor Toroslar Basketbol’un Başantrenörü Selen Erdem geçtiğimiz günlerde yayınlanan videosuyla gündem olmuştu.

Tavırlarıyla Fatih Terim’e benzetilen Erdem’in bir maçta çekilen görüntüleri sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Topuklu ayakkabısı ve takım elbisesiyle fırtınalar estiren Erdem’in gündem olan videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Haftalar sonra ise Spor Arena kanalına konuk olan Selen Erdem, çok konuşulan videosunun hikayesini anlattı.

Erdem, “Yöneticim aradı ‘Bir video var. Göndermeme gerek yok Instagram’ı aç göreceksin’ dedi. Bir açtım ‘Ne oluyor’ dedim. Ben de anlamadım nasıl olduğunu” dedi.

Videonun çekildiğinden haberinin olmadığını söyleyen Erdem, “Bir röportaj yapmıştık. O röportajın üstüne arkadaşlar geliyor maçın içerisinde benim de haberim yoktu çekimler yapılıyor. O benim tamamen doğal halim. Sonra ‘Haberim olsaydı biraz daha dikkat edebilirdim’ dedim ama o da çok güzel, doğal olmuş” ifadelerini kullandı.

“Fatih Hocayla bu kadar benzediğimizi ben de bilmiyordum. Arka arkaya videolar koyulunca ‘İnanılmaz’ dedim. Bizim işte anlık değiştiği için her şey çok hızlı sinirlenmeler, yumuşamalar, sevinmeler, üzüntüler çok hızlı yaşanıyor. Saha içindeki anlardan çok güzel bir kolaj yapmışlar. Hayatım değişti” sözlerini ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir